Založením HEJZICOM TECH s.r.o.

jsme navázali na dlouholetou praxi v oblasti výpočetní techniky a telekomunikačních zařízení. Ačkoliv jsme se z počátku zaměřili na pronájem, prodej a servis výpočetní techniky, změna nároků našich zákazníků nás dovedla k myšlence zaměření se na poskytování komplexních služeb, jež vedou k usnadnění nákupu konečného zákazníka. Mezi naše zákazníky spadají nejen soukromé osoby, ale i firmy, jež využívají naše službu v oblasti správy sítí, zesílení signálu GSM, silnoproudých rozvodů, instalace hromosvodu, televizní a satelitní rozvody, zabezpečovací a dohledové systémy a mnoho dalších navazujících služeb.

Všichni naši zaměstnanci jsou vstřícní, kreativní s vysokým nasazením, jímž se snaží vyjít a pomoci s realizací Vašeho projektu.

Zeptejte se nás
Historie našeho podnikání

od roku 2009, kdy jsme se stali jednateli ve společnosti Hejzicom s.r.o.. V roce 2012 jsme se rozhodli opustit společnost Hejzicom s.r.o. a společně s Ing. Zdeněk Hejzlarem jsme začali své podnikání v nové společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. kde jsme se stali výhradní majitelé.

Máme specializovaný personál

Mezi naše přednosti patří specializovaný personál s mnoholetými zkušenostmi v oblastech, kterými se zabýváme. Zároveň zajišťujeme pravidelná školení a další vzdělávací programy pro své zaměstnance.