GSM Pokrytí – zesílení signálu 2G (GSM), 3G (UMTS) a 4G (LTE)

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti telekomunikací nabízíme služby v oblasti GSM pokrytí. U našich zákazníků se snažíme jít se stoupajícím trendem vývoje technologií a využít tyto nové technologie i u zákazníků. Avšak nabídku vždy šijeme na míru přímo koncovému zákazníkovi a zohledňujeme fakt, zda se jedná o rodinný dům, firmu nebo podnik, jež má umístěnou např. výrobu v hale.

Zaměřujeme se na služby v oblasti GSM pokrytí. Pokud máte ve své lokalitě slabý nebo zanedbatelný signál v pásmu 2G (GSM), 3G (UMTS) nebo 4G (LTE nebo turbointernet), pak je vhodné umístění zesilovače signálu nazývaného repeater. Naše společnost provede proměření přímo na místě a na jeho základě navrhne vhodné řešení a pásmo, které by bylo vhodné zesílit. Pásma 2G (GSM) a 3G (UMTS) jsou v současnosti vhodná pro volání přes mobilní telefon předních českých operátorů (O2, T-mobile, Vodafone), zatímco LTE je vhodný pro příjem vysokorychlostního internetu nazývaného též „turbointernet“ u některých mobilních operátorů.

Zesilovače GSM signálu (repeatery) mohou být určeny buďto pouze pro jednoho mobilního operátora nebo pro všechny přední mobilní operátory (Vodafone, T-mobile a O2). Záleží na zákazníkovi, kterou variantu upřednostňuje. Pro montáže používáme produkty, jež máme lety osvědčené. Jedná se o spolehlivé kabely, konektory, splittery, tappery, útlumové články a antény. Pro implementaci internetu v pásmu 4G (LTE) máme v nabídce zařízení od výrobců HUAWEI a Mikrotik, jež s tímto pásmem pracují přes SIM kartu. Internet je následně možné přivést do síťového LAN rozvodu (stávajícího či nového) nebo přes bezdrátový internet wi-fi rozšířit po domě.

Naše zkušenosti v oblasti telekomunikačního zařízení jsme získali díky dlouholeté spolupráci s jedním z čelních mobilních operátorů na českém trhu. Vzhledem ke stoupajícímu trendu zvyšování úrovně mobilních služeb se naše firma zaměřila na poskytování služeb v oblasti telekomunikací. Nejedná se však o jediné aktivity naší firmy, které nabízíme. Mezi naše aktivity patří i služby v oblasti síťování, televizního a satelitního signálu, silnoproudu a mnoho dalších.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na 773 74 90 90 nebo e-mailem objednavky@hctech.cz. Více informací o našich komplexních službách naleznete na www.hctech.cz