HEJZICOM TECH s.r.o.

Profesionální řešení v oblastí posílení signálu GSM


O naší společnosti

Založením HEJZICOM TECH s.r.o. jsme navázali na dlouholetou praxi v oblasti výpočetní techniky a telekomunikačních zařízení. Ačkoliv jsme se z počátku zaměřili na pronájem, prodej a servis výpočetní techniky, změna nároků našich zákazníků nás dovedla k myšlence zaměření se na poskytovánání komplexních služeb, jež vedou k usnadnění nákupu konečného zákazníka. Mezi naše zákazníky spadají nejen soukromé osoby, ale i firmy, jež využívají naše službu v oblasti správy sítí, zesílení signálu GSM, silnoproudých rozvodů, instalace hromosvodu, televizní a satelitní rozvody, zabezpečovací a dohledové systémy, tvorba webových prezentací a následná SEO optimalizace, vývoj a výroba řídících modulů a mnoho dalších navazujících služeb.

Historie našeho podnikání sahá do roku 2009, kdy jsme se stali jednali ve společnosti Hejzicom s.r.o. V roce 2012 jsme se rozhodli opustit společnost Hejzicom s.r.o. a společně s Ing. Zdeněk Hejzlarem jsme začali své podnikání v nové společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. jejímiž jsme výhradní majitelé.

Mezi naše přednosti patří specializovaný personál s mnoholetými zkušenosti v oblastech, kterými se zabýváme. Zároveň zajišťujeme pravidelná školení a další vzdělávací programy pro své zaměstnance.

Všichni naši zaměstnanci jsou vstřícní, kreativní s vysokým nasazením jímž se snaží vyjít a pomoci s realizací Vašeho projektu.

HEJZICOM TECH s.r.o. si váží přízně všech stálých i potencionálních zákazníků a zároveň děkujeme i Vám za možnost zlepšování našich služeb i v budoucnosti.

Za HEJZICOM TECH teamBc. Lucie Hejzlarová, DiS.

Jednatelka